Stolarstwo Ryszard Dziadziewicz
Jany 6B
66-001 Zielona Góra
tel./fax 68 321 26 27

604 507 516
889 064 617

 

Wykonujemy elementy rzeźbione w wielu interesujących formach, które stanowią ciekawą dekorację do wykorzystania w dowolnym pomieszczeniu, jak również w przydomowej przestrzeni. Wyjątkowa estetyka jest zasługą precyzyjnie realizowanych prac, uwzględniających najdrobniejsze szczegóły. Pieczołowite wykonanie detali sprawia, że całość nabiera głębi. Przedmioty powstają na bazie drewna krajowego, kanadyjskiego oraz afrykańskiego. Istnieje możliwość wzbogacenia dekoracji dowolnym kolorem z palety barw.

W naszym katalogu prezentujemy wiele ciekawych rozwiązań, począwszy od prostych form, a skończywszy na skomplikowanych dekoracjach, prezentujących rośliny, elementy infrastruktury, ornamenty, itp. Wykonujemy produkty w różnych wymiarach, zgodnie z życzeniem Klienta bądź dostosowując do miejsca docelowego montażu. Wszystkie produkty są indywidualnie wyceniane po określeniu wymiarów obszaru, w jakim ma znaleźć się rzeźba – jest to konieczne dla zachowania proporcji.

 

Ornamenty

Wykonujemy bardzo efektowne ornamenty z drewna. Tworzymy motywy zdobnicze prezentujące w unikalny sposób wzory geometryczne, organiczne, czy też abstrakcyjne. Wyróżniają się finezyjnymi kształtami oraz kunsztem wykonania. Nawiązują do stylistycznych form dekoratorskich stosowanych z upodobaniem w okresie manieryzmu, także w sztuce romańskiej, germańskiej, celtyckiej. Oferujemy duży wybór przedmiotów w bogatej palecie kolorystycznej.

 

Rozety

Przygotowujemy wyjątkowo piękne detale dekoratorskie na bazie drewna. Rozety, w kształcie rozwijającej się róży, na dużą skalę były wykorzystywane w architekturze gotyckiej w formie witrażowej, zaś w XVIII i XIX wieku zdobiły sufity budowli. Wykonujemy rozety drewniane w wielu interesujących wzorach o bardzo symetrycznym układzie. Dekoracje powstają w różnych wymiarach. Istnieje możliwość doboru preferowanej kolorystyki.

 

 

Listwy

Tworzymy bardzo ozdobne listwy, które idealnie nadają się do montażu na styku ścian z sufitem. Efektownie maskują zagięcie, a zarazem wprowadzają do wnętrza styl i szyk. Jest to rozwiązanie, które chętne stosowane było w komnatach dworkowych i pałacowych, z czasem także w rezydencjach bogatych mieszczan. Proponowane przez nas wyroby naznaczone są dekoracjami roślinnymi, motywami geometrycznymi, zdobieniami fantazyjnymi.

Wszystkie rzeźby wyceniane są indywidualnie po podaniu wymiarów obszaru w jakim mamy zmieścić się z rzeźbą, aby zachować jej proporcje.

 


 

Copyright ©  www.stoljany.pl - Stolarstwo Ryszard Dziadziewicz Zielona Góra,  wykonanie: strony www Zielona Góra