Stolarstwo Ryszard Dziadziewicz
Jany 6B
66-001 Zielona Góra
tel./fax 68 321 26 27

604 507 516
889 064 617

 

Proponujemy unikalne drewniane drzwi rzeźbione, które odznaczają się wybitnie estetycznym wyglądem przy zachowaniu pełnej funkcjonalności oraz wysokich parametrów technicznych. Proponowane przez nas drzwi oraz płyciny powstają na bazie litego drewna, klejonego trójwarstwowo zgodnie z układem słoi. Taka konstrukcja odznacza się bardzo dużą wytrzymałością i trwałością, odpornością na wypaczanie i uszkodzenia mechaniczne.

Należy pamiętać, że drzwi zewnętrzne należy zabezpieczyć przed bezpośrednim oddziaływaniem słońca i opadów atmosferycznych poprzez zastosowanie zadaszenia. Zadaszenie powinno wystawać poza obrys otwartych drzwi aby drzwi były  usytuowane w miejscu zacienionym.

Montażu drzwi dokonujemy na gotowej posadzce po zakończeniu wszelkich prac murarskich i osuszeniu tynków.

Ogromnym zainteresowaniem cieszą się drzwi dębowe, ale w naszej pracy wykorzystujemy także drewno:

  • krajowe: olcha, dąb, buk, jesion i klon
  • kanadyjskie: dąb czerwony, czereśnia i orzech lub inne wybrane przez klienta
  • egzotyczne : dark red merantii lub inne wybrane przez klienta

Wszystkie wyroby są przez nas malowane profesjonalnymi farbami akrylowymi marek Sayerlack lub Sikkens. Oferowana przez nas bogata paleta kolorów pozwala na wydobycie wszelkich walorów wizualnych drewna, podkreślając jednocześnie unikalny rysunek. Na życzenie Klienta wprowadzamy do konstrukcji detale dekoracyjne w postaci przeszkleń, witraży, złoceń. Rzeźbienia można dobrać z naszego katalogu. Gwarantujemy unikalny, niepowtarzalny wygląd naszych wyrobów, idealnie dopasowanych do gustów Klientów oraz wymagań technicznych. Przygotowujemy modele przeznaczone do wnętrz i wejściowe.

 

 

Copyright ©  www.stoljany.pl - Stolarstwo Ryszard Dziadziewicz Zielona Góra,  wykonanie: strony www Zielona Góra